JOVI Česká republika
Infolinka: +421 32 771 5913
Výhradný distribútor výrobkov JOVI

O firme Daver

Kto sme a čo Vám môžeme ponúknuť? Venujte nám pár minút a radi Vám povieme viac!

Spoločnosť Daver s.r.o. funguje na slovenskom a českom trhu už od roku 1996. Sme výhradným distribútorom španielskeho výrobcu výtvarných potrieb značky JOVI. Prečo Jovi? Vsadili sme na kvalitu a známe meno a značka sa veľmi rýchlo stala obľúbenou u všetkých našich zákazníkov predovšetkým vďaka bezkonkurenčnej kvalite a neustálym inováciám.

Daver s.r.o. je veľkoobchodná a distribučná spoločnosť, ktorej krédom je prozákaznícka orientácia. Každým dňom rozširujeme náš sortiment, poskytujeme kvalitný servis a práve stabilita je to, čo tvorí základ všetkých našich obchodných vzťahov.

Značku Jovi prinášame do našich končín nielen pre jej spoľahlivosť a vysokú kvalitu, ale aj pre komplexnosť sortimentu. Nájdete u nás všetko, na čo si len spomeniete. Od klasických voskoviek, cez grafitové ceruzky až po akrylový vodový lak. To všetko s dovozom priamo až k Vám do 24 hodín.

A na čom si dáme naozaj záležať? Je to najmä rýchlosť, kvalita, spoľahlivosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Tak ako Jovi, aj my máme radi inovácie a náš tím sa neustále vzdeláva. Ak sa povie Daver, potom k Vám prídu pravidelne školení obchodní zástupcovia, ktorí vedia, čo predávajú.